Filtruj według ceny
Filtruj według producenta

Święta z Mościbrodami

W naszej kategorii Święta zebraliśmy dla Państwa starannie wyselekcjonowane produkty, które od lat królują na polskich stołach podczas najważniejszych rodzinnych uroczystości. To wędliny najwyższej jakości, przygotowane z dbałością o tradycyjne receptury, aby każdy świąteczny posiłek zachwycał aromatem, smakiem i świeżością.

Znajdą tu Państwo wyjątkowe wyroby idealne na wigilijną kolację, uroczysty obiad świąteczny czy spotkania w gronie bliskich: od delikatnych pieczeni, przez klasyczne kiełbasy i wędzonki, po produkty premium dla najbardziej wymagających smakoszy. Każdy artykuł został dobrany tak, aby tworzył atmosferę ciepła, rodzinności i prawdziwej świątecznej tradycji.

Postaw na jakość, która podkreśli charakter tego wyjątkowego czasu – wybierz nasze świąteczne specjały i spraw, aby tegoroczne święta były naprawdę niezapomniane.

Sortuj po
Wyświetl na stronie

Słonina luksusowa

Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 33.10 zł.
16,55 zł

Zagrycha

Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 34,50 zł. Każdy produkt dostępny w naszym sklepie wycinany jest ręcznie przez co waga, która zostanie dostarczona może się różnić o +/- 10%
17,25 zł

Pasztet z indyka

Cena podana za 0,45 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 39,00 zł.
17,55 zł

Kiełbasa myśliwska

Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 40,00 zł.
20,00 zł

Szynka dojrzewająca

Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 59,90 zł.
20,96 zł

Schab dojrzewający

Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 59,90 zł.
20,96 zł

Karczek dojrzewający

Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 59,90 zł.
20,96 zł

Szynka Kulka z Ras Polskich

Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. CENA ZA 1 KG TO 60,00 zł.
21,00 zł

Kiełbasa z cielęciną

Cena podana za 0,5 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 44,90 zł.
22,45 zł

Szynka tradycyjna z tłuszczykiem z Ras Polskich

Cena podana za 0,35 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 65,00 zł.
22,75 zł

Boczek Tradycyjny z Ras Polskich

Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 49,00 zł.
24,50 zł

Karczek Tradycyjny z Ras Polskich

Cena podana za 0,50 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 51,90 zł.
25,95 zł

Szynka Tradycyjna z Ras Polskich

Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku . Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 51,90 zł.
25,95 zł

Kiełbasa jałowcowa z Ras Polskich

Cena podana za około 0,35 kg. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 78,90 zł
28,40 zł

Schab Tradycyjny z Ras Polskich

Cena podana za 0,5 kg w jednym kawałku. Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 58,60 zł.
29,30 zł

Boczek luksusowy

Cena podana za 0,50 kg w jednym kawałku . Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 59,90 zł.
29,95 zł

Kiełbasa dworska

CENA DOTYCZY 0,5 KG (PORCJA). Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za 1 kg to 59,99 zł
29,99 zł

Zestaw DEGUSTACYJNY MAŁY

Cena podana za ok. 2,4 kg . Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za zestaw to 109,00 zł
109,00 zł

Zestaw DEGUSTACYJNY DUŻY

Cena podana za ok. 4,3 kg . Ilość produktu w koszyku jest równoznaczna z ilością zamawianych kilogramów. Cena za zestaw to 199,00 zł
209,00 zł